Відзначили кращих спортсменів Дубенщини

Відзначили кращих спортсменів Дубенщини

Минулого тижня в Дубенській райдержадміністрації відзначили кращих спортсменів, тренерів та футбольні команди району за підсумками 2016 року.

Отож, за підсумками 2016 року, кращими серед футбольних команд на Дубенщині стали:

Футбольні команди другої ліги:

· Футбольна команда «Редут» (с.Семидуби) — бронзовий призер чемпіонату Дубенського району з футболу ІІ ліги

· Футбольна команда «Гера -Дубно» (м.Дубно) — срібний призер чемпіонату Дубенського району з футболу ІІ ліги

· Футбольна команда «Привільне» (с.Привільне) — чемпіон Дубенського району з футболу ІІ ліги

Футбольні команди першої ліги:

· Футбольна команда «Колос» (с.Рачин) — бронзовий призер чемпіонату Дубенського району з футболу І ліги

· Футбольна команда «Джокер -Дубно» (м.Дубно) — срібний призер чемпіонату Дубенського району з футболу І ліги

· Футбольна команда «Підлужжя» (с.Підлужжя) — чемпіон Дубенського району з футболу І ліги

За підсумками спортивного року були нагороджені кращі з кращих тренерів та спортсменів Дубенської дитячо-юнацької спортивної школи:

1. Осійчук Василь Тарасович – тренер-викладач з веслування на байдарках і каное, у 2016 році став чемпіоном світу на човнах «Дракон».

2. Лахита Віталій Петрович – тренер-викладач з веслування на байдарках і каное, у 2016 році срібний призер чемпіонату України на байдарках і каное.

3. Камлочук Леонід Васильович – тренер-викладач з веслування на байдарках і каное, у 2016 році підготував чемпіона України та учасника параолімпійських ігор в Бразилії.

4. Недашковський Віктор Альбертович – тренер-викладач з веслування на човнах «Дракон», у 2016 році здобув перемогу на чемпіонаті Європи на човнах «Дракон».

5. Мушировський Віктор Анатолійович — тренер-викладач з армспорту, в 2016 році підготував призерів чемпіонату України. Тренер особисто приймає участь в обласних змаганнях та чемпіонатах України, де здобуває призові місця.

6. Момотюк Леонід Петрович – старший тренер-викладач з гирьового спорту, в 2016 році підготував срібного призера чемпіонату Європи та чемпіонів України з гирьового спорту.

7. Ілюсь Степан Іванович – тренер-викладач з вільної боротьби, в 2016 році вихованці якого стали чемпіонами Рівненської області та переможцями всеукраїнських змагань з вільної боротьби.

8. Довгалець Василь Васильович – тренер-викладач з вільної боротьби, у 2016 році підготував чемпіона Рівненської області та двох кандидатів в майстри спорту.

9. Федорчук Павло Васильович — тренер-викладач з важкої атлетики, підготував призера України з важкої атлетики.

10. Котвінський Олексій Юрійович – тренер-викладач з гирьового спорту, вихованець якого у 2016 році став чемпіоном України з гирьового спорту.

11. Комягін Анатолій Миколайович – тренер-викладач з футболу, вихованець якого успішно виступає в складі молодіжної збірної команди України по футболу.

12. Братащук Ірина Володимирівна – спеціаліст Управління пенсійного фонду України в Дубенському районі, в 2016 році посіла перше місце в змаганнях з шахів серед сільських рад Рівненської області «Краще спортивне село 2016 року» та третє місце в змаганнях з шахів серед держслужбовців Рівненської області.

13. Левшенюк Наталія Богданівна — заступник голови райдержадміністрації, Чабанова Тетяна Олександрівна — головний спеціаліст відділу економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації — в 2016 році здобули перше місце в області серед держслужбовців в змаганнях з боулінгу.

Також кубками, медалями та грамотами відзначали директори Дубенської районної дитячо-юнацької спортивної школи Іван Ілюсь та районної організації ФСТ «Колос» Олександр Кириченко.

1706

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...