На школи Рівненщини виділили майже 900 компютерів

На школи Рівненщини виділили майже 900 компютерів

899 комп’ютерів для шкіл Рівненщини надійшли до Рівненської області згідно наказу Міністерства освіти України. Ця допомога стала можлива завдяки дії двосторонньої угоди між урядами України та Китайської народної республіки.

Як повідомили на сайті Рівненської ОДА, комп’ютери планують передати для шкіл Рівненщини згідно попередньо затвердженого Міністерством розподілу.

Згідно розподілу планується, що кожна опорна школа області отримає по 15 комп’ютерів. Таку ж саму кількість отримають навчальні заклади, які беруть участь в проекті GO Camp. Решту пропорційно до кількості учнів розподілять між усіма школами області на потреби та оновлення комп’ютерних класів. На комп’ютерах встановлене ліцензійне програмне забезпечення, а тому їх відразу передають районним управлінням освіти.

«Ми відразу віддаємо комп’ютерну техніку районним управлінням освіти, у школи Рівного залишимо 124 комп’ютери. Усі пристрої оснащені ліцензійним програмним забезпеченням, і уже готові до роботи», — пояснив голова ОДА Олексій Муляренко.

1534

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...