У перший день нового року вшанували пам'ять Степана Бандери

У перший день нового року вшанували пам'ять Степана Бандери

У неділю, 1 січня, виповнилось 108 років від дня народження керівника проводу Організації Українських Націоналістів — Степана Бандери. З цієї нагоди у Дубні біля пам`ятного знаку Степану Бандері відбулась панахида, ініційована та організована народним депутатом Олександром Дехтярчуком. Панахиду відслужили священники Дубенського міського благочиння УПЦ КП на чолі з благочинним о.Василем Лозинським. До пам'ятного знаку покладено вінки та квіти. Також напередодні нардепом було придбано та встановлено лавки біля пам'ятного знаку Степану Бандері.

1298

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...