У перший день нового року вшанували пам'ять Степана Бандери
У неділю, 1 січня, виповнилось 108 років від дня народження керівника проводу Організації Українських Націоналістів — Степана Бандери. З цієї нагоди у Дубні біля пам`ятного знаку Степану Бандері відбулась панахида, ініційована та організована народним депутатом Олександром Дехтярчуком. Панахиду відслужили священники Дубенського міського благочиння УПЦ КП на чолі з благочинним о.Василем Лозинським. До пам'ятного знаку покладено вінки та квіти. Також напередодні нардепом було придбано та встановлено лавки біля пам'ятного знаку Степану Бандері.
Коментарі