"Обновки" в медицині Дубна

Наприкінці минулого року Дубно додатково отримало субвенцію на соціально-економічний розвиток міста в сумі 500 тис. грн. Рішенням сесії ці кошти були спрямовані на придбання обладнання в КЗ “Пологовий будинок” (400 тис.грн.) та Центр первинної медико-санітарної допомоги (поліклініку) (100 тис.грн.). Наразі для пологового будинку придбано обладнання для операційних, кальпоскопічну систему, обладнання для кухні, дві пральні машини та два холодильники, ваги медичні, кондиціонер тощо. У поліклініку для потреб закладу придбано комп'ютерну техніку, два холодильники та пральну машину.

Щодо інших покращень у медицині, то нещодавно в амбулаторії №3 (педіатричній) Центру ПМСД м.Дубно (колишня дитяча поліклініка) було замінено 27 віконна нові металопластикові на першому поверсі лікувально-профілактичного закладу. На це з бюджету міста були виділені кошти в сумі 166 тис.грн.

За інформацією міської ради

1409

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...