Реєстрація у пробному ЗНО - розпочалася!

Реєстрація у пробному ЗНО - розпочалася!

Учні 10-11 класів, випускники минулих років, які виявили бажання ознайомитись з процедурою та випробувати свої сили напередодні складання основних іспитів, можуть стати учасниками пробного ЗНО.

Алгоритм реєстрації:
1. Із 10 по 31 січня 2017 року зайти на сайт ЛРЦОЯО www.lvtest.org.ua на сторінку «Пробне ЗНО-2017».
2. Заповнити реєстраційну форму.
3. Отримати логін та код доступу до інформаційної сторінки «Особистий кабінет учасника ПЗНО».
4. Зайти в «Особистий кабінет учасника ПЗНО» та роздрукувати квитанцію про оплату.
5. Здійснити оплату протягом 5-ти робочих днів та перевірити в особистому кабінеті учасника статус заяви (статус «Оплачена» є підтвердженням факту реєстрації).
6. Після 15 березня 2017 року зайти в «Особистий кабінет учасника ПЗНО» і роздрукувати ЗАПРОШЕННЯ-ПЕРЕПУСТКУ, де буде вказано місце та час проведення пробного ЗНО.

Вартість одного тестування становить 129 грн.

Як повідомляє прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА, бонус-подарунок очікує на учасників, які першими зареєструються та здійснять проплату за участь у пробному ЗНО: перевірка відкритої частини сертифікаційної роботи з української мови і літератури для перших 100 зареєстрованих, для 200 – з англійської мови, для 300 – з математики.Безоплатно беруть участь в одному із тестувань діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

Терміни проведення пробного ЗНО:
Субота, 01 квітня 2017 року – українська мова та література
Субота, 08 квітня 2017 року – історія України, математика, іноземні мови, географія, фізика, хімія, біологія, російська мова.

1851

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...