Місцевій владі повіншували колядники
До міської та районної адміністрацій з новорічно-різдвяними віншуваннями завітали колядники.
Гучними колядками та щедрівками керівників міста та працівників міської ради привітали студенти Дубенського коледжу культури і мистецтв РДГУ та діти з товариства інвалідів з дитинства «Доброчин».
Віншувальними колядками очільників Дубенщини та колективи райдержадміністрації і районної ради привітали також діти з товариства інвалідів з дитинства «Доброчин» та вихованці Листвинської школи.
Діти майстерно виконали цілу вервечку колядок, від яких на серці кожного стало тепло і затишно.


Коментарі