Місцевій владі повіншували колядники

Місцевій владі повіншували колядники

До міської та районної адміністрацій з новорічно-різдвяними віншуваннями завітали колядники.

Гучними колядками та щедрівками керівників міста та працівників міської ради привітали студенти Дубенського коледжу культури і мистецтв РДГУ та діти з товариства інвалідів з дитинства «Доброчин».

Віншувальними колядками очільників Дубенщини та колективи райдержадміністрації і районної ради привітали також діти з товариства інвалідів з дитинства «Доброчин» та вихованці Листвинської школи.

Діти майстерно виконали цілу вервечку колядок, від яких на серці кожного стало тепло і затишно.

Фотогалерея:
Місцевій владі повіншували колядники 0Місцевій владі повіншували колядники 1
1367

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...