Китай передав для шкіл Дубенщини комп'ютери

Китай передав для шкіл Дубенщини комп'ютери

Напередодні Нового року навчальні заклади Дубенщини отримали 37 комп’ютерів. Персональні комп’ютери надійшли в рамках допомоги Україні від Китайської народної республіки.

На подаровані персональні комп’ютери було встановлено ліцензійне програмне забезпечення – операційна система, пакет офісних програмних засобів Microsoft Office Professional та антивірусне програмне забезпечення. Вони повністю готові до роботи.

У Дубенському районі розподіл здійснювався згідно з потребами загальноосвітніх навчальних закладів: 15 комп’ютерів отримала Мирогощанська ЗОШ І-ІІІ ступенів, як опорних заклад. Решту комп’ютерів отримали Мильчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Здовбицька, Шепетинська, Плосківська ЗОШ І-ІІ ступенів, Білогородський, Жорнівський, Варковицький НВК.

Дубенська районна адміністрація також приділяє увагу забезпеченню закладів освіти району комп’ютерною технікою — за кошти місцевого бюджету було придбано 8 комп’ютерів, які надійдуть у Листвинську, Староносовицьку, Судобицьку ЗОШ І-ІІ ступенів, Повчанську ЗОШ І-ІІІ ступенів, Семидубський аграрний ліцей і ЗОШ І-ІІ ступенів.

1577

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...