У Дубні горіло авто

У Дубні горіло авто

Сьогодні, 16 січня, о 2:40 у Дубні в одному із приватних господарств на вул. Ломоносова, як повідомляють дубенські рятувальники, горів транспортний засіб.

Внаслідок пожежі вогнем знищено салон та пошкоджено моторне відділення легкового автомобіля «Renault-25». Причина та збитки від пожежі встановлюються.

1742

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...