Роль осушувачів повітря в експлуатації басейнів

Роль осушувачів повітря в експлуатації басейнів

Поверхня води, наповнююча басейн, є природним джерелом великої кількості вологи. Мокрі стіни, запітнілі вікна, корозія на металевих конструкціях — сумний результат несприятливого мікроклімату в приміщенні.

Для коригування параметрів вологості можна використовувати:

• Осушувач повітря для басейну.

• Систему вентилювання, за допомогою якої відбувається подача необхідного обсягу зовнішнього повітря.

Вентилювання іноді малоефективно, особливо для приміщень з великими за площею басейнами, виходячи з цього, оптимальний вологісний баланс сьогодні в основному підтримують за допомогою осушувачів, які займають великий сегмент на ринку кліматичного устаткування.

По механізму обробки повітря пристрої класифікуються на два типи:

• адсорбційні;

• конденсаційні.

Адсорбційний осушувач повітря обладнаний сорбує диском пористої структури. Витяг з атмосфери насиченого вологою пара відбувається завдяки вологопоглинаючим властивостям сорбенту. Такий спосіб осушення застосовується в основному, на великих льодових майданчиках, на виробництві, в овочесховищах, глибоких тунелях. Використання адсорбційних осушувачів економічно не вигідно, через невеликий термін експлуатації сорбенту.

Набагато більш ефективний осушувач повітря для басейну конденсаційного типу. Його конструкція унікально проста. Являє собою пристрій з охолоджуючим конденсатором і випарником. Вологе повітря, проходячи крізь випарник, стає сухим, холодним. Для підігріву він прямує на гарячий конденсатор, після чого в приміщення повертається сухим і теплим. Його температура тепер від двох до п'яти градусів вище, ніж була на вході.

За місцем розміщення осушувач повітря для басейну можна класифікувати на:

• настінний;

• підлоговий, ділиться на: мобільний, стаціонарний;

• для установки в тех. приміщенні.

Мобільні агрегати для басейну, завдяки колесам, невеликій вазі і габаритам легко переміщуються і можуть бути оперативно використані, там, де це потрібно. Деякі з них мають патрубок для виходу конденсату, що зручно, оскільки відсутня необхідність постійно відстежувати рівень рідини, щоб через час зливати її. Недоліком апаратів є те, що ці пристрої розраховані на один, стандартний розмір приміщення.

Також відвідувачам сайту інтернет-магазину техніки для басейну та дому радимо звернути увагу на додаткові прилади для надйного функціонування вашого басейна. На всі товари магазину розповсюджується гарантія від виробника, також магазин виконує доставку товарів по всій Україні.

3621

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...