Чергова афера в Інтернеті

Чергова афера в Інтернеті

У мережі Інтернет 25-річний молодий чоловік 13 січня розмістив оголошення про продаж клавішного синтезатора. За кілька годин на зв’язок вийшов потенційний покупець. Його влаштувала запропонована продавцем вартість у дві з половиною тисячі гривень, і чоловіки перейшли до розрахунку в режимі онлайн.

Незнайомець в ході розмови ніби між іншим випитував у співрозмовника, окрім номеру банківської картки, ще й анкетні дані. Дубенчанин не вагаючись відповідав. Пізніше він продиктував покупцеві кілька цифрових паролів, що надходили SMS повідомленнями. По завершенню жвавої бесіди, на телефон дубенчанина прийшло іще одне сповіщення – із банку, де він є клієнтом. Йшлося про зняття із його рахунку 9900 гривень. Через Інтернет–банкінг чоловік перевірив, чи правильно зрозумів зміст повідомлення, і одразу ж заявив про шахрайство до поліції.

Факт шахрайства розслідується за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України.
Шановні українці, не потрапляйте у подібні пастки! В жодному разі не повідомляйте свої анкетні дані та банківські реквізити незнайомцям. Якщо той чи інший банк захоче запропонувати Вам нові послуги чи міри безпеки, то зробить це при безпосередньому спілкуванні, у своєму відділенні, де Ви будете впевнені, із ким маєте справу.

Олесю Бондарець, Дубенський відділ поліції

1560

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...