У Птичі освятили джерело
У свято, 19 січня, в День хрещення Господнього, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон звершив чин Великого освячення води в джерелі на честь Пресвятої Богородиці і рівноапостольної Марії Магдалини у селі Птича Дубенського району.
Після чину освячення охочі занурилися у воду, щоб оздоровитися, зміцнитися та збадьоритися.
Коментарі