У Птичі освятили джерело

У Птичі освятили джерело

У свято, 19 січня, в День хрещення Господнього, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон звершив чин Великого освячення води в джерелі на честь Пресвятої Богородиці і рівноапостольної Марії Магдалини у селі Птича Дубенського району.

Після чину освячення охочі занурилися у воду, щоб оздоровитися, зміцнитися та збадьоритися.

2104

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...