Жителі яких вулиць у понеділок будуть без світла?
У понеділок, 23 січня, з 9:00 до 17:00 буде припинено подачу електроенергії споживачам Дубна, які проживають на вул. Підборці, Кривоноса, Довбуша, Петлюри, О. Тихого, Гонти, Кармелюка, Хвильового, Стецька. Як повідомляють у Дубенському РЕМ, світла не буде в зв’язку з виконанням планових робіт по ремонту КТП-63.
Коментарі