На Дубенщині освятили іще один ставок
У день Хрещення Господнього на території Соснівської сільської ради на місцевому ставку було освячено воду. Після завершення Богослужіння настоятель Свято-Хресто-Воздвиженської церкви Української Православної Церкви Київського Патріархату с. Соснівка свящ. Тарас Іванів звершив чин Великого освячення води. На спільну молитву та освячення води прийшли не лише парафіяни Свято-Хресто-Воздвиженської громади, а й прибулі гості.По завершенні чину освячення духовний наставник привітав усіх вірних зі святом Богоявлення та окропив їх освяченою водою, православний люд наповнив свій посуд йорданською водою, привітавши один одного зі святом. Після цього всі охочі скупалися в освяченій воді.
Коментарі