Дубенчан закликають долучитися до смолоскипної ходи

Дубенчан закликають долучитися до смолоскипної ходи

У неділю, 29 січня, 99 років тому тридцять юнаків героїчно загинули, обороняючи Україну від більшовиків. Сьогодні ми згадуємо їхній подвиг, в час, коли найкращі сини нашої країни знову стали до зброї в обороні її цілісності та незалежності.

У ці нелегкі часи давайте згадаємо тих, які одними з перших стали на захист нашої Батьківщини, та пройдемо із смолоскипами вулицями Дубна в їхню честь. Слава Україні! Слава Героям!

Збір 29 січня о 17:00 біля пам'ятника Т. Г. Шевченку
Організатор заходу ВП “ГО “ВМР “Національний Альянс” в Рівненській області.

1361

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...