Для активістів Дубна організовують тренінг

Для активістів Дубна організовують тренінг

12 та 19 лютого у приміщенні Дубенської РДА відбудуться тренінги соціального навчального проекту "Університет громадянської активності". Проект проводить громадська організація «Антикорупційний моніторинг» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні та Дубенської РДА.

Учасниками навчання можуть стати лідери та учасники громадських організацій, ветеранських спілок, учасники АТО, активісти місцевих волонтерських об’єднань та ініціатив. Участь у навчанні безкоштовна. Для підтвердження участі необхідно зареєструватися: https://goo.gl/forms/vfhPwD3cFj9VCVBi1

Під час тренінгів учасники отримають знання та навички з наступних тем: інструменти громадського контролю за роботою влади, особливості отримання публічної інформації, електронні сервіси громадського контролю, самоорганізація громадських ініціатив, оскарження дій чи бездіяльності органів влади, протидія та запобігання корупції на місцевому рівні.

Також на учасників чекають дві бонусні навчальні секції: "«Як отримати безкоштовно у власність земельну ділянку. Основи громадського контролю за прозорість земельних відносин місцевих рад»" та «Як не потрапити в комунальне рабство. Житлово-комунальна реформа»

З Програмою тренінгів можна ознайомитись тут.

1321

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...