Героїв Крут вшанували у виховній колонії

Героїв Крут вшанували у виховній колонії

У неділю, 29 січня, вихованці Дубенської колонії вшанували пам’ять загиблих в бою під Крутами київських студентів, які повстали на захист Української Народної Республіки. Як повідомляють у Дубенській виховній колонії, до цієї події в бібліотеці установи для засуджених було проведено вечір-реквієм до Дня пам’яті Героїв Крут.

Також у Дубенській загальноосвітній школі ІІ-ІІІ ступенів № 9, що при Дубенській виховній колонії, провели тематичний вечір «Пам’яті героїв Крут».

Під час заходу було розкрито історичні події того часу та продемонстровано документальний фільм, а вихованець колонії декламував вірш П.Тичини «Пам’яті 30-ти».

1532

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...