Героїв Крут вшанували у виховній колонії
У неділю, 29 січня, вихованці Дубенської колонії вшанували пам’ять загиблих в бою під Крутами київських студентів, які повстали на захист Української Народної Республіки. Як повідомляють у Дубенській виховній колонії, до цієї події в бібліотеці установи для засуджених було проведено вечір-реквієм до Дня пам’яті Героїв Крут.
Також у Дубенській загальноосвітній школі ІІ-ІІІ ступенів № 9, що при Дубенській виховній колонії, провели тематичний вечір «Пам’яті героїв Крут».
Під час заходу було розкрито історичні події того часу та продемонстровано документальний фільм, а вихованець колонії декламував вірш П.Тичини «Пам’яті 30-ти».
Коментарі