До Дубна завітає делегація з Польщі
Завтра, 3 лютого, представники влади Седлецького повіту Республіки Польща завітають на Дубенщину на декілька днів.
Мета зустрічі — обговорити майбутнє підписання Угоди про торговельно-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво.
4 лютого іноземні гості оглянуть заклади освіти, культури та промислові підприємства на території району. А в неділю, 5 лютого, делегація відвідає історико-культурний заповідник Дубна, та смт. Смига.
Коментарі