Студентів навчали надавати першу домедичну допомогу

Студентів навчали надавати першу домедичну допомогу

У Дубенському медичному коледжі стартував тренінг-проект, направлений на вдосконалення студентами знань та навичок надання першої домедичної допомоги.
Протягом кількох місяців інструктор громадської організації «Рівне-ТакМед», учасник молодіжної ради – Роман Комаринець проводитиме навчання з тактичної медицини для групи студентів-волонтерів Дубенського медичного коледжу.

Навчання проходитиме у декілька етапів:

— вивчення теорії надання першої домедичної допомоги в умовах, наближених до військових;
— засвоєння та відтворення практичних навичок;
— індивідуальний екзамен.

Викладачі клінічних дисциплін хірургічного профілю Дубенського медичного коледжу активно підтримали ініціативу впровадження навчального тренінгу. Адже такий курс навчання є дуже важливим і корисним для студентів, оскільки в умовах сучасного світу, знання, що подаються у підручниках є дещо недосконалими…

1338

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...