Вчора молодь Дубна вшанувала пам'ять Кузьми
До другої річниці трагічної загибелі Андрія Кузьменка вчора, 5 лютого, Молодіжна рада, на чолі з ініціатором — Анастасією Пригодою, організувала вечір пам'яті. У кафе «Альт» зібралася молодь — прихильники творчості та незалежної відвертої щирої душі Кузьми. Учні, студенти та інші дубенчани виконували улюблені всіма пісні, озвучували крилаті цитати та демонстрували відео, на яких ще улюбленець мільйонів — живий та усміхнений. Допомогли з організацією — відділ з питань сім’ї, молоді та спорту управління освіти.
Коментарі