Для пацієнтів ЦРЛ випікають хліб
Нещодавно Дубенська районна ЦРЛ розпочала самостійну випічку хліба для задоволення потреб стаціонарних пацієнтів.
«Це нововведення дозволить суттєво зменшити витрати на харчування. Враховуючи недофінансування медичної галузі, така економія, на мою думку, не буде зайвою», — прокоментував голова райдержадміністрації Юрій Парфенюк.
Також в районній лікарні ведеться ремонт сходової клітки центрального корпусу, двох палат реанімаційного відділення, одна з яких вже завершена. Завершено ремонтні роботи в палаті дитячого відділення.
Коментарі