До Дубна завітали гості із Запоріжжя та Польщі

До Дубна завітали гості із Запоріжжя та Польщі

У неділю, 5 лютого, в Дубенському історико-культурному заповіднику відбулася презентація потенціалу Дубенського району для офіційних делегацій з Седлецького повіту, Мазовецького воєводства, Республіки Польща та Веселівської об'єднаної територіальної громади Запорізької області.

Перші особи від Седлецького повіту — староста Даріуш Стопа, та від Дубенського району — голова адміністрації Юрій Парфенюк обговорили умови майбутньої угоди про співпрацю.

Угода передбачає співпрацю в галузях промисловості, сільського господарства, транспорту і торгівлі, науки, техніки, освіти та охорони здоров’я, культури і мистецтв, розвитку туризму і спорту, місцевого самоврядування.

Подальша взаємодія в рамках підписаної Угоди можлива в таких формах: створення спільних підприємств та сприяння їх діяльності; проведення виставок і ярмарків продукції підприємств; обмін спеціалістами та стажування; проведення спільних семінарів, симпозіумів, конференцій; проведення художніх виставок, гастролей колективів і солістів; організація відпочинку учнів та студентів навчальних закладів тощо.

Даріуш Стопа подякував представникам Дубенського району за запрошення та гостинність і запросив Юрія Парфенюка відвідати з офіційним візитом Седлецький повіт та в ході візиту презентувати Дубенщину на повітовій раді 28 квітня 2017 року.

Учасники делегацій оглянули екскурсії Дубенського замку та ознайомились з історією Дубенщини, її духовною і сакральною спадщиною.

За інформацією Дубенської РДА

Фотогалерея:
До Дубна завітали гості із Запоріжжя та Польщі 0До Дубна завітали гості із Запоріжжя та Польщі 1
1423

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...