Як житель Луцька обкрадав дубенські установи
Слідчі Дубенського відділу поліції завершили досудове розслідування та передали на розгляд Феміди кримінальні провадження по обвинуваченню 25-річного жителя Луцька у скоєнні трьох крадіжок у місті Дубні. Чоловікові, який раніше вже був на лаві підсудних, загрожує трирічне ув’язнення.
Поліцейські встановили та доказали причетність лучанина до трьох крадіжок, що трапилися минулого року. Зловмисник приїздив до Дубна виключно з метою наживи. По вулиці Шевченка він заходив в одну із адміністративних будівель, де знаходив незамкнений пустий кабінет та викрадав підходящі для себе речі. Після злочину швидко ретирувався з міста. Таким чином, від його протиправної діяльності потерпіли працівники Пенсійного фонду, хоспісу та університету «Україна». Загальна сума збитків склала майже вісім тисяч гривень. Свою провину молодик визнав повністю. З-поміж викраденого у нього вилучили поцуплений мобільний телефон.
Вчинені кримінальні правопорушення можуть коштувати йому трьох років неволі.
Олеся Бондарець, Дубенський відділ поліції
Коментарі