Повернувся додому політв'язень із Дубенщини
10 лютого після служби в зоні АТО та дворічних поневірянь в ув'язненні на сході України на Дубеншину повернувся боєць АТО із села Верба Святослав Максимов.
Як повідомляє прес-служба міської ради: "В середині листопада минулого року Святослав зателефонував до міського голови Василя Антонюка з проханням про підтримку та допомогу. Василь Михайлович, який і до цього щиро переймався долею ув'язненого земляка, підтримував по мірі можливостей, організовував передачу посилок, вислухавши бійця, пообіцяв йому подальшу підтримку. Напередодні новорічно-різдвяних свят Святославу вчергове було сформовано та відправлено посилку від земляків м.Дубна."
От тільки на сайті чомусь не зазначено, що коли на засідання сесії було винесене питання про підтримку політв'язнів Дубенщини — Святослава Максимова та Володимира Панкевича, то з першого разу більша чатина депутатів на чолі з міським головою не підтримали цієї пропозиції. Пояснили це тим, що звернення про підтримку було недоопрацьоване, хоча депутати, які клопотали про ухвалення цього рішення, запевнили у протилежному.
Далі на сайті міськради йдеться: "Також міський голова вирішив підтримати Святослава Максимова під час важливого для нього судового засідання, яке відбувалось 9 лютого на Луганщині. І, взявши відпустку, разом з дубенськими волонтерами та представниками громадського формування з охорони громадського порядку “Козацька варта” вирушив на схід України. На судовому засіданні Василь Антонюк від імені громад міста Дубно та Дубенщини виступив на підтримку підсудного, фактично взяв його на поруки. Враховуючи це та лист-звернення народного депутата Олександра Дехтярчука, а також ряд інших факторів, суд прийняв рішення про звільнення Святослава Максимова з-під варти та направлення справи на перегляд судом першої інстанції. Автомобілем разом з земляками боєць повернувся на Дубенщину."
Наскільки інформація на сайті правдива та щира — вирішувати вам.
Коментарі