Міський голова прозвітував перед дубенчанами
У неділю, 12 лютого, в міському Будинку дітей та молоді міський голова Василь Антонюк публічно прозвітував переде дубенчанами про роботу за 2016 рік. Спочатку мер розповів про свої досягнення у різних сферах життєдіяльності міста, після чого відповідав на питання жителів міста. Були питання, як зручні, так і не дуже. Проте атмосфера у залі була спокійною.
Хоча більшу частину залу зайняли працівники міської ради та бюджетної сфери, проте знайшлося місце і для активістів. Вони запитували про благодійні внески, про давні обіцянки мера, зокрема про вікна уЗОШ №7, про спортшколу, поцікавилися і підприємницькими справами міста.
Нагадаємо, що 24 лютого під час засідання сесії прозвітують і три заступники голови.
Коментарі