У конкурсі "Серця двох" визначили переможців

У конкурсі

У День всіх закоханих, 14 лютого, у Будинку дітей та молоді відбулася шоу-програма до Дня Святого Валентина «Серця двох», у якій взяли участь студенти та випускники ВУЗів міста.

Програма була побудована на конкурсній основі. Чотири закохані пари, а саме — Яна Фалько та Анатолій Прокопчук, Катерина Дмитренко й Ігор Павлюк, Олеся Вознюк і Сергій Олексійовець, Дана Овсійчук та Володимир Синюк, змагалися між собою у трьох конкурсах: «Представлення», «Імпровізація» та «Мій зможе». Також гарний настрій глядачам дарували КВН команда «БуДеМо Разом» Будинку дітей та молоді та студенти коледжів з художніми номерами.

За результатами конкурсів, які оцінювало журі, перемогу здобула пара Дани Овсійчук та Володимира Синюка, які отримали запрошення на романтичну вечерю в одному із закладів міста. Всі пари учасників шоу-програми були нагороджені символічними подарунками та дипломами міської ради.

Захід відбувся за ініціативи та підтримки відділу з питань сім’ї, молоді та спорту управління освіти Дубенської міської ради, Будинку дітей та молоді, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

За інформацією Дубенської міської ради

1204

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...