У Дубні вшанували пам'ять воїнів-інтернаціоналістів
З нагоди Дня вшанування воїнів-інтернаціоналістів та 28-ої річниці виведення військ з Афганістану в Дубні, біля пам'ятника загиблим землякам воїнам-афганцям, відбувся мітинг-реквієм.
Як повідомляє прес-служба міської ради, на скорботному заході виступили міська та районна влада, заступник голови Дубенської організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Василь Годунок, військовий комісар Дубенського об'єднаного міського військового комісаріату, підполковник Андрій Усік, в.о. начальника Дубенського гарнізону, підполковник Юрій Нечитайло.
Присутні на мітингу помолилися за упокій тих, хто загинув виконуючи інтернаціональний обов'язок. Панахиду відслужили священники міського благочиння УПЦ КП на чолі з благочинним о.Василем Лозинським. Бойові побратими загиблих афганців встановили до підніжжя монументу запалені лампадки. Пам'ять полеглих у боях вшанували хвилиною мовчання та військовим салютом. До пам’ятника були покладені вінки та квіти.
Цього ж дня, але ближче до вечора, ветерани афганської війни знову зібрались біля пам'ятника загиблим землякам воїнам-афганцям й підтримали Всеукраїнську громадську акцію «Запали свічку пам'яті».
Коментарі