На Острівку вшанують Небесну Сотню

На Острівку вшанують Небесну Сотню

У понеділок, 20 лютого, о 12.00 в Дубні відбудуться заходи з нагоди вшанування Героїв Небесної Сотні:
–віче-реквієм «Героям Небесної Сотні», заупокійна служба, хвилина мовчання, покладання квітів, запалення лампадок біля пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні на Острівку.

Запрошуємо Всіх до спільного вшанування Героїв Небесної Сотні!

1452

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...