На Острівку вшанують Небесну Сотню
У понеділок, 20 лютого, о 12.00 в Дубні відбудуться заходи з нагоди вшанування Героїв Небесної Сотні:
–віче-реквієм «Героям Небесної Сотні», заупокійна служба, хвилина мовчання, покладання квітів, запалення лампадок біля пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні на Острівку.
Запрошуємо Всіх до спільного вшанування Героїв Небесної Сотні!
Коментарі