Поспішіть подати заявку на конкурс "Благодійна Україна"

Поспішіть подати заявку на конкурс

Вкотре на теренах України проходитиме Національний конкурс на підтримку доброчинних ініціатив «Благодійна Україна», засновником якого є Асоціація благодійників України.

Конкурс покликаний відзначити кращих волонтерів і меценатів країни, найефективніші благодійні ініціативи. Чотири роки поспіль експерти «зеленої книги української благодійності» називають конкурс найбільш ефективною і корисною подією для розвитку та промоції благодійності в Україні.

У жовтні минулого року було оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2016». Переможців визначатимуть в п’ятнадцяти колективних, трьох індивідуальних і чотирьох спеціальних номінаціях.

Останній термін подачі заявок для участі в Національному конкурсі «Благодійна Україна – 2016» – 28 лютого 2017 року. Церемонія нагородження переможців і лауреатів пройде весною, 2017 року в Києві.

Деталі про конкурс: положення, форма конкурсної заявки, критерії та порядок оцінювання можна знайти на офіційному сайті Національного конкурсу за посиланням http://blagoukraine.org/ukr/about.html.

1607

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...