20 лютого – День Героїв Небесної Сотні

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні

20-е лютого 2014-го року стало переломною датою для всього українського народу. Відчуваючи глибокі і тривалі приниження та відвертий гніт з боку пострадянської корупційної, кримінально-комуно-кегебістско-олігархічної химери, багатонаціональний український народ пробудився.

11-го лютого 2015-го року, Указом Президента України № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» в країні встановлено особливий пам’ятний день — «День Героїв Небесної Сотні», який відзначається тепер щорічно 20-го лютого. Це зроблено «На підтримку ініціатив громадськості та з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України», — йдеться в документі.

У Дубні сьогодні теж вшанували память Героїв біля пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні. Тут сьогодні зібралася міська та районна влада, учасники Революції Гідності та дубенчани.

Духовенство УПЦ КП на чолі з благочинним Дубенського районного благочиння о.Ігорем Загребельним відслужило панахиду. Потому учасники заходу вшанували світлу пам'ять Героїв Небесної сотні хвилиною мовчання.

1501

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...