Чоловік, перекинувши завдаток, приїхав у Дубно по неіснуючий автомобіль

Чоловік, перекинувши завдаток, приїхав у Дубно по неіснуючий автомобіль

Протягом останнього тижня на спецлінію «102» у Рівненській області надійшло 80 повідомлень про скоєння шахрайських дій у різних їх проявах. Із них у Дубенському районі – 6 фактів. Серед потерпілих і 42-річний Сергій з Івано-Франківщини, котрого аферист «вговорив» за 12 000 гривень придбати неіснуючий «Chevrolet Aveo».

У мережі Інтернет чоловік знайшов оголошення про продаж згаданого автомобіля. При розмові із продавцем по телефону, з’ясувалося, що машина знаходиться у Дубровицькому районі. Покупець, як і належить, виявив бажання побачити товар. Домовилися зустрітись у Дубні, бо автобус, що прямує із Прикарпаття на Рівненщину, прибуває до нашого міста.

Крім цього, чоловіки узгодили, що в якості авансу Сергій перерахує жителю Дубровиці на банківську картку 12 000 гривень. Свою частину домовленості мешканець Івано-Франківщини виконав ще вдома, а приїхавши до Дубна, неабияк про це пошкодував. Справа в тому, що після кількох годин очікування продавець із автомобілем так і не з’явився, на зв’язок більше не виходив. Про це Сергій одразу ж повідомив до поліції. За фактом шахрайства слідчі вже проводять досудове розслідування за ч. 1 ст. 190 КК України.

PS: Практика показує, що фантазія шахраїв не має меж, і поставлених цілей вони добиваються з успіхом. Та все ж ми з Вами в силі дати їм відкоша та не дати розбагатіти за власний рахунок. Варто лише бути менш довірливими та реально розцінювати «унікальні пропозиції за шаленими знижками». Саме на низькі ціни «клює» більшість майбутніх потерпілих, які в погоні за економнішою покупкою чи послугою власноручно віддають кревно зароблені нахабним здирникам. Обов’язково впевніться в особі того, з ким маєте справу (вимагайте показати особисті документи та документи на річ, що продається) та зайвий раз підстрахуйтесь, щоб не зробити собі ведмежу послугу.

За інформацією Олесі Бондарець з Дубенського відділу поліції

1387

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...