На Дубенщині шукають патронатні сім'ї

На Дубенщині шукають патронатні сім'ї

Для дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, шукають патронатні сім’ї. Тобто подружжя, в якому один із членів родини професійно виконуватиме обов’язки патронатного вихователя.

У таких батьків дитина перебуватиме тимчасово – допоки не будуть подолані скрутні умови, але не більше 3-х місяців.

За це вихователі отримуватимуть заробітну плату.

У патронатних родинах дітей виховуватимуть та надаватимуть соціально-психологічну реабілітацію. Для цього потенційні вихователі пройдуть спеціальний курс підготовки.

Патронатними вихователями можуть бути громадяни України віком від 35 до 60 років (для жінки) і від 35 до 65 років (для чоловіка), які перебувають у зареєстрованому шлюбі. Також вони повинні проживати на спільній житловій площі, мати позитивний досвід виховання дітей.

Виконання обов’язків патронатного вихователя не має поєднуватися з іншою трудовою діяльністю.

Розмір грошового забезпечення у період перебування дитини у сім’ї становить п’ять прожиткових мінімумів для працездатних осіб на місяць. А в період між влаштуваннями дітей – півтора прожиткових мінімуми для працездатних осіб. Крім того, на кожну дитину буде надаватись соціальна допомога – два прожиткових мінімуми для дітей відповідного віку.

Для тих, хто виявить бажання стати патронатним вихователем, можна звертатися до районних та міських центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Адреса та телефон Дубенського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді:

м. Дубно, вул. Д.Галицького, 24 (Районний будинок культури, 3-й поверх), тел. (03656) 42979.

Розклад роботи:

понеділок-четвер: 9.00-18.15;

п’ятниця: 9.00-17.00;

Перерва: 13.00-14.00

1634

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...