Дубенчани - призери змагання з автотрасового моделювання

Дубенчани - призери змагання з автотрасового моделювання

Відбулись відкриті обласні змагання з автотрасового моделювання. Показати свої знання та вміння у Рівненську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №18 приїхали учні з усіх куточків нашої області, а також юні техніки з Волині.

Юні автомоделісти змагалися в особистій першості в класах моделей «Ретро», ES-24st, та командній – екіпажна гонка в класах моделей «Вантажівка» та G-33. Змагання показали, що автомодельний спорт (трасові моделі) покращив свої показники у порівнянні з минулими роками.

Честь Дубна захищала команда вихованців міської станції юних техніків під керівництвом Сергія Богдана і складалася з екіпажів: Владислава Сириці, Назара Герасимюка, учнів 10-м класу НВК «школа- гімназія» та Максима Красніцького і Романа Красніцького, учнів СЗОШ І-ІІІ ст. № 5, відповідно 3-а і 5-б класів.

Екіпаж в складі учня 9-А класу СЗОШ І-ІІІ ст. № 5 Богдана Добротвора та В'ячеслава Бондарєва, який навчається у 9-А класі гімназії №2, став переможцем. Команда юних дубенчан здобула 3 (третє) загальнокомандне місце

За інформацією Дубенської міської ради

1559

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...