Визначили кращих читців творів Шевченка
У середу, 1 березня, у Будинку дітей та молоді відбувся міський огляд-конкурс читців-декламаторів, юних поетів «Живи, Козбзаре, в пам’яті людській».
У конкурсі взяли участь 9 читців-декламаторів та 3 учнівські колективи у номінації «Інсценізація творів Т. Шевченка».
Серед читців-декламаторів переможцями стали Макарук Софія, Панасюк Анастасія, вихованки БДМ та Альонов Максим, учень ЗОШ І-ІІІ ст. №6.
У номінації «Інсценізація творів Т.Шевченка» переможцями став учнівський колектив Дубенської гімназії №2.
За інформацією Дубенської міської ради
Коментарі