Дубенському бійцю АТО вручили ордер на житло

Дубенському бійцю АТО вручили ордер на житло

Понеділок, 6 березня, розпочався для учасника АТО Павла Діденка з приємної події — він отримав з рук міського голови Василя Антонюка довгожданий ордер на житло в місті Дубні. Таке рішення було прийняте виконавчим комітетом міської ради 17 січня 2017 року за значні заслуги перед Батьківщиною.

Як повідомляють на сайті міської ради, Павло Діденко вступив добровольцем до лав Збройних Сил України. За період служби пройшов важкі випробування, побувавши в «Іловайському котлі», 10 днів провів в оточенні ворога, брав участь у визволенні Павлопільська та Сорокиного Донецької області, знищив 18 ворожих танків та 1 склад боєприпасів терористів, за що нагороджений орденом за мужність, орденом ІІІ ступеня “Слава і честь”, медаллю “За військову службу Україні”, медаллю “За участь в бою” та іншими численними відзнаками, і на сьогоднішній день продовжує службу в ЗСУ.

1551

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...