Дубенські депутати хотіли заборонити журналістам приходити на сесію

Дубенські депутати хотіли заборонити журналістам приходити на сесію

Під час розгляду
питання Про внесення змін до Регламенту Дубенської міської ради начальник
оргвідділу Світлана Бондарчук повідомила, що завдяки нещодавно встановленому
обладнанню «Віче» є можливість онлайн-трансляції сесійних засідань.

Віктор
Богомаз запитав, що означає акредитація ЗМІ,
хто її проводить та на яких підставах на сесії присутні журналісти. Заступився
за пресу Микола Стрільчук та зачитав уривок зі Статуту територіальної громади
Дубна, у якому йдеться про право журналістів бути присутніми на сесії, так, як
й іншим дубенчанам. Реальної підстави відмовити їм перебувати в залі депутати
не мають. Василь Антонюк погодився з паном Стрільчуком.

Яків Вагилевич
зауважив, що за таким принципом на сесію зможе прийти вулична преса чи будь-хто
з двору. Олег Швед додав, що якщо представники ЗМІ будуть дивитися в
Інтернеті засідання, то зможуть неправильно висвітлити інформацію, тому краще
нехай ходять сюди. А ось Павло Березовський висловив двояку позицію: з одного
боку – все правильно, що преса повинна бути на сесії, а з іншого – має бути
порядок, адже, якщо, наприклад, завтра на сесію прийде представник газети з ДНР
чи ЛНР? Така позиція розсмішила присутніх і викликала жарти з цього приводу.

Після того Микола Стрільчук ще раз процитував витяги
зі Статуту територіальної громади міста та Регламенту Дубенської міської ради,
у яких йдеться про те, що журналісти та інші дубенчани мають право бути
присутніми на сесії. І, до речі, на їхнє прохання за наявності 1/3 голосів
депутатів їм зобов’язані надати слово.

У результаті, журналісти, як і раніше, можуть безперешкодно приходити на сесійні засідання та ділитися інформацією з дубенчанами.

За інформацією газети «Замок»

1418

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...