Дубенчани "придбали" неіснуючі талони на дизпаливо

Дубенчани

Попри невпинні застереження правоохоронців та наглядні життєві ситуації, шахраї продовжують в усілякі способи ошукувати громадян. Ті ж, у свою чергу, не припиняють поповнювати статки кривдників щораз більшими «траншами».

На сезонні знижки на пальне днями спокусилися двоє дубенчан, 32-ти та 45-ти років. Незнайомець, що зателефонував до чоловіків на мобільний, назвався представником однієї із автозаправних компаній. Розповідаючи про нібито діючі знижки, запропонував придбати за вигідною ціною відповідні талони на дизпаливо. Спочатку потрібно було перерахувати кошти на картковий рахунок, а потім під’їхати на АЗС, де без проблем можна буде заправити та забрати куплені талони.

Щоправда, вийшло з точністю до навпаки. Після того, як старший із чоловіків перевів через термінал майже три тисячі гривень, а молодший – неповних дев’ять тисяч, на АЗС їх чекало гірке розчарування. Дійсний працівник названої компанії запевнив, що жодних подібних акцій у них немає та не було.

До чиїх рук потрапили кошти обох потерпілих, встановлюють працівники Дубенського відділу поліції у рамках кримінального провадження, відкритого за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України.

Схожі ситуації, коли довірливі верстви населення, знедолені люди, самотні пенсіонери, люди похилого віку стають жертвами нечистих на руку махінаторів, трапляються чи не щодня. Бережіться їх та попередьте про можливу небезпеку своїх рідних.

Відділ комунікації поліції Рівненської області

1531

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...