Рятувальники провели урок для гімназистів

Рятувальники провели урок для гімназистів

Вчора, 13 березня, рятувальники Дубенського міськрайонного сектору Держслужби з надзвичайних ситуацій області провели урок з пожежної безпеки для учнів 8-го класу Дубенської гімназії №2.

Як повідомляє Дубенський міськрайонний сектор ГУ ДСНС України у Рівненській області, вогнеборці розповіли дітям про дотримання правил пожежної безпеки у весняно-літній період, безпечної експлуатації електроприладів в побуті, діях при знаходженні вибухонебезпечних предметів. З учнями проведено заняття з умінь застосовувати первинні засоби пожежогасіння, роз’яснено всю небезпеку гри із сірниками і запальничками, використання електропобутової техніки без нагляду батьків. Діти поділилися з рятувальниками знаннями правил пожежної безпеки здобутими в школі та розповіли, як батьки проводять з ними бесіди на протипожежну тематику.

Також учнів ознайомлено з номерами екстрених служб та порядком дій при пожежі та інших надзвичайних ситуаціях.

1529

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...