Дубенських дітей вчили робити писанки-магніти
Наближаючись до Воскресіння Господнього, дубенські діти вчилися виготовляти писанки-магніти. Беручи в руки пензлик, діти наносили різнобарвні кольори і тим самим створювали різні візерунки. У кожного писанка вийшла своєрідною.
Своїм досвідом ділилася Людмила Куруц. Усі з гарними писанками і настроєм повернулися до своїх домівок. У рамках проету «Бог багатий милосердям», за підтримки Львівської Освітньої Фундації, 26-го березня такий МК буде проведений в інтернаті, а 3-го квітня відбудеться наступний МК для двадцяти п'яти соціально незахищених дітей м. Дубна.
За інформацією благодійного фонду «Карітас-Дубно»





Коментарі