За ніч хтось пошкодив бетонний стовп
Зранку 20 березня до поліції надійшло звернення про пошкодження невідомими особами електроопори у селі Липа Дубенського району. З огляду на обстановку на місці пригоди та характер пошкодження бетонного стовпа, стало очевидно, що мала місце ДТП.
Як повідомила Олеся Бондарець з Дубенського відділу поліції, селяни запевнили, що трапилося це вночі, бо ще ввечері напередодні стовп був цілий. Здогади слідчо-оперативної групи за кілька годин підтвердилися. Було встановлено, що близько 24 години один із місцевих мешканців, рухаючись автомобілем марки «ВАЗ 21093», не впорався з керуванням та з’їхав у кювет, де й наїхав на електроопору.
В результаті аварії ніхто не постраждав. Очевидців цієї пригоди не було.
На автомобілі зафіксовано характерні для цієї ДТП пошкодження.
За фактом пошкодження об’єктів електроенергетики слідчі розпочали досудове розслідування за ч. 1 ст. 194-1 КК України.


Коментарі