Школа мистецтв підготувала звітний концерт

Школа мистецтв підготувала звітний концерт

Минулого тижня відбувся звітний концерт Дубенської школи мистецтв, на який завітали учні навчального закладу, їхні батьки, родичі та друзі, а також міська влада. До речі, голова Василь Антонюк від громади Дубна подарував для роботи навчального закладу ноутбук.

Як повідомляє прес-служба міської ради, розпочався концерт із українських вечорниць, де в лаштунках української оселі зібрався гурт юнаків та дівчат. Діти співали українські пісні, відгадували загадки, веселились, чим показали приклад традиційного спілкування української молоді.

Гарний настрій глядачам подарували усі виступи учнів та вчителів школи — це і хор старших класів, і естрадний ансамбль із піснею “Perheps”, і фортепіанний дует Анжели Терешкової та Лілії Войцеховської, і віночок українських пісень вокального тріо, і ансамблі скрипалів, бандуристів, і неймовірна майстерність виконання народного аматорського колективу ансамблю народної музики “Візерунок”. На завершення зала переповнилась оплесками для зведеного хору діток молодших і старших класів та ансамблю народної музики “Візерунок”, які підготували композицію “Оберіг”.

1554

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...