Баскетболісти Дубенщини позмагалися за першість
У неділю, 26 березня, на базі Мирогощанського аграрного коледжу відбулася спартакіада з баскетболу серед спортивних колективів Дубенщини.
Як повідомив голова райради «Колос» Олександр Кириченко, хорошу гру показали спортсмени Вербської сільської ради, які в підсумку зайняли четверте місце. Третьою стала команда цукрового заводу «Перун». Друге місце вибороли спортсмени Мирогощанського аграрного коледжу. І чемпіоном стала команда м. Дубно «Dream-Time».
Команда-чемпіон та призери змагань були нагороджені кубком та грамотами райдержадміністрації і районної ради.
Коментарі