Чоловіка покарали за сімейні образи
Дубенський міськрайонний суд за ображання дружини та дітей призначив чоловіку-кривднику 60 годин громадських робіт.
Як повідомляє ЄДРСР, ще у грудні 2016 року чоловік вчинив психологічне насильство в сім’ї відносно своєї дружини і дітей, ображав нецензурними словами, кричав на дітей, намагався вчинити бійку з дружиною, про що було складено протокол про адміністративне правопорушення.
На початку березня дубенчанин знову повторив свої діяння щодо дружини.
А тому суд визнав винним чоловіка у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст.173-2 КУпАП. Та, враховуючи щире каяття, призначив йому адміністративне стягнення у вигляді 60 годин громадських робіт і стягнення судового збору в сумі 320 гривень.
Коментарі