На Базарчику "звалили" дорожні знаки
У ніч з 23 на 24 березня на вул. Сурмичі невідомі особи понівечили дорожні знаки. Про це близько 3 ночі повідомив до поліції дубенчанин. Знаки не просто понівечили, а витягли із землі та поклали поруч.
Правоохоронці прибули на місце злочину, але зловмисників чи свідків події не вдалося знайти. Камери відеоспостереження також не охоплюють територію злочину.
Якщо комусь щось відомо з приводу цієї події — повідомляйте на «102».
Коментарі