У центрі Дубна провалився бус

У центрі Дубна провалився бус

Минулої п'ятниці, 24 березня, близько 12.00 в центрі Дубна по вулиці Кирила і Мефодія провалився бус, яким розвозили морозиво. Водій приїхав з Рівного, робив звичний об'їзд торгових точок, та коли захотів припаркуватись біля крамниці «Вітас», відчув, що провалюється. Праве переднє колесо «Мерседеса» провалилось крізь асфальт у яму глибиною в півметра.

Поліція приїхала практично миттєво, згодом, десь за півгодини, приїхали працівники Водоканалу і домкратом та з допомогою підкладеної дошки автівку вдалось витягнути з пастки. Коли автівка поїхала, в отворі ями стало видно величезний простір, який простягнувся на кілька метрів в бік магазину «Наталі».

Нагадаємо, що в понеділок на цій ділянці дороги прорвало трубу, ремонтні роботи на даний час вже завершились.

За інформацією газети «Дзеркало плюс»

Фотогалерея:
У центрі Дубна провалився бус 0У центрі Дубна провалився бус 1
1456

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...