Кращим вчителям Дубенщини подарували червоні серця і сказали, що вчитель – це не праця

Кращим вчителям Дубенщини подарували червоні серця і сказали, що вчитель – це не праця

У Дубенському районі працюють одні з найкращих педагогів області. І це не лише патріотичні слова мешканців Дубенщини, що базуються виключно на суб'єктивній оцінці праці вчителів, а об'єктивно підтверджений факт. Нещодавно завершився перший районний тур всеукраїнського конкурсу «Вчитель року» та «Класний керівник року» і його результати показали, що Дубенський район за якістю педагогічної майстерності та рівнем викладання предметів у школах знаходиться на четвертому місці в області – його випередили тільки міста Рівне, Кузнецовськ та Дубно. Тобто, якщо оцінювати тільки сільські школи, то Дубенському району можна сміливо присвоювати перше місце!

У школах нашого району працюють одні з найкращих вчителів області

У районному етапі конкурсу взяли участь близько 40 педагогів з усієї Дубенщини. Були серед них і директори шкіл, і класні керівники, і прості вчителі, які люблять свої предмети і досягли найвищого рівня майстерності в їх викладанні дітям. На урочистому заході відзначили переможців та фіналістів у номінаціях «англійська мова», «історія» та «математика». Найкращими вчителями Дубенщини стали працівники шкіл із Тараканова, Мильчі, Привільного, Мирогощі та Студянки.

Начальниця відділу освіти Дубенської райдержадміністрації Галина Вознюк підкреслила, що високі досягнення педагогів Дубенщини – це не випадковість і не везіння, а закономірний результат самовідданої щоденної праці. Вона сказала: «Ці люди готові на самопожертву, одержимі своєю професією. Щодня вони вкладали якусь частинку своїх зусиль у те, щоб сьогодні вийти до фіналу».

Представники влади, які прибули на захід, чудово розуміли, що самими лишень грамотами та потисканнями рук тут не відбудешся, тож вручили переможцям районного етапу конкурсу грошові винагороди від голови Дубенської РДА в розмірі одного посадового окладу. Крім того, на шию кожному переможцю та фіналісту одягли червоне серце на стрічці – цю почесну відзнаку назвали «Серце, віддане дітям».

Представники місцевої влади розповіли, як цінують наших вчителів

Перший заступник голови Дубенської РДА Володимир Іщук, вітаючи всіх із підведенням підсумків районного етапу конкурсу, звернувся до вчителів із такими словами: «Повірте, Ви всі найкращі! Ми Вас цінуємо такими, які Ви є, тому що ті здобутки, які Ви приносите для нашого району, для відділу освіти, для своїх шкіл, неоціненні як для Вас особисто, так і для нас, керівництва, і для діток, яких ви виховуєте».

Його думку підхопив і розвинув Андрій Бронський, заступник голови Дубенської райради: «Вчитель – це не праця. Це місія, яку Ви маєте нести нашим дітям, доносити до їх сердець, починаючи кожен Ваш робочий день з усмішки».

От Вам, панове, і відповідь на питання, чому педагоги за свої важкі і надзвичайно потрібні для суспільства трудові подвиги отримують таку мізерну зарплату. Тому що, на думку влади, те, що роблять вчителі – це не праця, а місія, а місіонери, як усім добре відомо, це люди, що займаються своєю діяльністю на громадських, волонтерських засадах, з власного інтересу, а зовсім не з метою отримання високого прибутку. Шкода, що у влади таке ставлення до тих, хто виховує і навчає дітей, наше майбутнє. І радує, що, незважаючи на таке ставлення і на щомісячне зарплатне приниження (бо інакше ці цифри в зарплатних відомостях не назвеш), все ще не перевелися на Дубенщині натхненні ентузіасти, які щиро люблять дітей і свою роботу та працюють настільки якісно, що показники нашого району перевищують середні по області, згідно даних підсумкової колегії управління освіти та науки Рівненської ОДА. Залишається лише побажати нашим вчителям мужності та витримки, щоб і надалі не знижувалася планка місцевої освіти.

1714

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...