Відбулася прем'єра вистави “Обережно, жінки!”
До Міжнародного дня театру, 27 березня, у Будинку дітей та молоді відбулася прем'єра вистави “Обережно, жінки!” за п'єсою Андрія Курейчика. Комедію на 2 дії зіграв народний аматорський театр міського будинку культури, режисер — Тетяна Підцерковна.
Організатори вистави — працівники відділу культури і туризму, міського будинку культури, за сприяння Будинку дітей та молоді.
Коментарі