На Дубенщині закінчився опалювальний сезон
Голова Дубенської райдержадміністрації Юрій Парфенюк підписав розпорядження про закінчення опалювального сезону 2016-2017 років в Дубенському районі 31 березня 2017 року.
У зв’язку із сприятливими погодними умовами підприємствам, організаціям, установам незалежно від форм власності, комунальним теплопостачальним підприємствам та населенню завершити опалювальний сезон 31 березня 2017 року. Також всі установи, підприємства та організації району до початку опалювального сезону 2017-2018 року повинні погасити заборгованість перед теплопостачальними підприємствами за використану теплову енергію та використані енергоносії.
Коментарі