Дубенські СЮТівці - найкращі в області

Дубенські СЮТівці - найкращі в області

Минулого тижня, 30 березня, відбулось відкриття щорічної обласної виставки-конкурсу технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», яка діятиме до 18 квітня за адресою: м. Рівне, вул. В.Чорновола, 74.

Як йдеться на сайті Рівненської облради, на конкурс було подано 129 конкурсних робіт з 16 позашкільних навчальних закладів Рівненщини.

За результатами роботи журі найкращими було визнано роботи із міст Дубно (І місце) та Рівного (ІІІ місце), Здолбунівського (ІІ місце) і Костопільського (І місце) районів.

Переможці визначилися серед експонатів електротехніки та радіоелектроніки; промислової, сільськогосподарської та космічної техніки; транспортних засобів; технічних навчальних посібників; екології, енергозбереження, медицини, біології та сільського господарства; спортивно-технічного моделювання; техніки майбутнього; історичних моделей; ігр та іграшок з елементами техніки; архітектури та будівництва.

Кращі експонати виставки будуть представляти Рівненщину на Всеукраїнській виставці-конкурсі науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!».

Фотогалерея:
Дубенські СЮТівці - найкращі в області 0Дубенські СЮТівці - найкращі в області 1
1527

Коментарі

Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...