У Рачині бабуся потрапила під мопед
Зранку 5 квітня близько 9 години 17-річний житель Рачина їхав мопедом до села Мирогоща. Рухаючись вулицею Шевченка, він не обрав безпечної швидкості та допустив наїзд на 76-річну місцеву жительку, котра раптово вийшла на дорогу.
Як повідомляє Дубенський відділ поліції, пенсіонерка була госпіталізована до Дубенської ЦРЛ із забоями та закритою ЧМТ. При падінні мопеда також травмувався його 16-річний пасажир. У нього — перелом лівої гомілки. Водій мопеда не постраждав, він був тверезим. Його транспорт доставили на штраф майданчик.
За цим фактом слідство триває за ч. 1 ст. 286 КК України.


Коментарі