Майстрині вчили дітей писанкарству
У п'ятницю, 7 квітня, у Державному історико-культурному заповіднику міста Дубна відбувся «Благовіст у Дубенському замку». Свято розпочалося із святкового молебня до Пресвятої Богородиці у каплиці пророка Божого Іллі, на чолі із благочинним УПЦ КП міста Дубна протоієреєм Василем Лозинським.
Як повідомляє прес-служба замку, у палаці князів Любомирських було відкрито виставку великодніх писанок, народних майстринь із Володимир-Волинського — Оксани Білик та Лесі Мартинюк. З нагоди свята у презентації взяли участь діти із недільної школи «Божа нивка» Свято-Вознесенського храму міста Дубна. По завершенні відбувся майстер-клас із писанкарства.



Коментарі